МЕНЮ

TomoClinic

Онкологічний центр у Кропивницькому

Комплексне лікування раку на європейському рівні в Україні
Онкологічний центр TomoClinic — перший та єдиний в Україні, де застосовують найбільш сучасний та ефективний вид променевої терапії в боротьбі з раком. Саме томотерапія прицільно знищує пухлину з максимальним захистом прилеглих органів і тканин, зберігаючи здоров’я організму і якість життя пацієнта.

Наш онкологічний центр був створений в 2015 році з метою точної діагностики новоутворень і комплексного лікування раку за прикладом успішних європейських клінік. Ми застосовуємо міжнародні протоколи лікування, а рішення про тактику комбінованого лікування в кожному індивідуальному випадку приймаємо на міждисциплінарних консиліумах. TomoClinic використовує високоточне обладнання: лінійні прискорювачі Accuray Tomo HD і Elekta Synergy з коллиматором Agility.

Наші кваліфіковані онкологи, радіологи та променеві терапевти регулярно проходять навчання в Європі. Ми робимо все можливе для того, щоб пацієнт з онкологічним захворюванням не був змушений їхати для лікування за кордон, а отримував ефективну терапію на європейському рівні в Україні. Також для пацієнтів ми проводимо УЗД, КТ, МРТ, інтервенційну діагностику під апаратним контролем. TomoClinic спеціалізується на променевій терапії, яка показана 60-75% онкопацієнтів.

Наші пріоритетні напрямки — лікування пухлин простати і грудей, голови і шиї, прямої кишки, легенів, головного і спинного мозку. Томотерапія актуальна для пухлин і метастазів будь-якого розміру, форми і локалізації, а також для новоутворень, розташованих в важкодоступних місцях, та тих, що не піддаються хірургії. Крім променевої терапії наш онкологічний центр TomoClinic застосовує медикаментозну терапію (хіміотерапія, імунна, гормональна та таргетна терапія), органозберігаючі операції та малоінвазивну хірургію, емболізацію та реабілітацію, надає паліативну допомогу та лікує біль. Діє стаціонар, обладнаний комфортними та затишними номерами для проживання пацієнтів і супроводжуючих осіб. У будівлі стаціонару також знаходиться відділення хіміотерапії та реанімаційне відділення, оснащене сучасною апаратурою.

Ми боремося за життя кожного пацієнта, піклуючись про збереження його здоров’я та перемагаючи рак!
Контакти:
м. Кропивницький
вул. Ялтинська, 1
(на території «Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру»)

Телефон:
0 (800) 33-65-43 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

+38 (0522) 30-15-03 або +380 (98) 860-09-90 (для дзвінків по Україні або з-за кордону)

Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00
Made on
Tilda