Зупини друга, доки не пізно: на Кіровоградщині посилюють боротьбу з нетверезим водінням (ФОТО)

На дорогах Кіровоградщини триває жорстка боротьба з тими, хто дозволяє собі сідати за кермо напідпитку. Лише протягом травня цього року патрульні поліцейські області зафіксували масу порушень та склали десятки адміністративних протоколів за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Правоохоронці вкотре нагадують: закон у таких питаннях безкомпромісний, передає Афіша Кропивницький.

За перше подібне правопорушення водіям загрожує:

  • Штраф у розмірі 17 000 гривень.
  • Позбавлення права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

«Проте гроші та тимчасова втрата посвідчення — це ніщо порівняно з ціною, яку можна заплатити за таку безвідповідальність. Алкоголь за кермом вбиває, калічить та руйнує життя ні в чому не винних людей», — наголошують у поліції.

Поліцейські закликають жителів області бути свідомими та не залишатися байдужими до правопорушень. Безпека на дорозі — це спільна відповідальність.

Не будьте осторонь: якщо ви стали свідком того, як людина вживала алкоголь і збирається сісти за кермо, — зупиніть її.

Повідомте спецслужби: якщо водій уже рушив або поводиться на дорозі адекватно, негайно телефонуйте на гарячі лінії 102 або 112.

Пам’ятайте: один ваш дзвінок може попередити трагедію та врятувати чиєсь життя. Керуйте відповідально!

725611408_1697085651410146_8548593511070450260_n726358288_2407527359737707_9031836304627864651_n (1)726392333_1486785290150225_8744245638417625755_n726539810_1047565844367512_7304178587161871791_n727970142_1901177377216666_4308695607381894230_n (1)