Житель Кіровоградщини надихався газом
На Кіровоградщині чоловік отруївся природним газом.
Про це повідомляє пресслужба відомства, інформує Афіша Кропивницький.
У селі Клинці Первозванівської громади Кропивницького району літній чоловік отруївся природним газом. Витік виник під час ремонтних робіт газового котла.
Постраждалого госпіталізували, наразі його стан перебуває під контролем медиків.
ідрозділи ДСНС до надання допомоги не залучалися.
80
30 Грудня 2025, Вт - 16:17
Поділитися