У Кропивницькому бійці ТОР урятували жінку, якій раптово стало зле (ВІДЕО)

Днями під час патрулювання до бійців роти тактико-оперативного реагування (ТОР) звернувся перехожий. Чоловік схвильовано повідомив, що неподалік на лавці жінці критично погіршало здоров'я.

Про це розповіли в пресслужбі патрульної поліції області, передає Афіша Кропивницький.

Патрульні Ігор Кашпуровський, Дем’ян Сивак та Микола Ковальов зреагували миттєво. На місці події вони виявили жінку в передінсультному або шоковому стані та її розгубленого чоловіка, який не знав, як зарадити біді.

Що зробили поліцейські:

  • надали жінці домедичну допомогу та стабілізували її стан;
  • викликали бригаду швидкої;
  • безперервно контролювали її життєві показники та тримали у свідомості до прибуття лікарів.

Медики, які прибули на виклик, госпіталізували б жінку, проте завдяки професійним діям ТОРівців кризу вдалося минути на місці. Переконавшись, що її життю більше нічого не загрожує, громадянка від госпіталізації відмовилася.

Вкотре переконуємося: українські поліцейські — це не лише про правопорядок, а й про порятунок життів 24/7.