Стрілянина у мерії Світловодська: заступник мера відкрив вогонь у держустанові

У будівлі Світловодської міської ради розігрався небезпечний сценарій: перший заступник міського голови влаштував стрілянину безпосередньо в приміщенні виконкому. На момент інциденту в коридорах перебували працівники та відвідувачі.

Про це інформує Афіша Кропивницький з посиланням на сторінку Світловодської державної територіальної громади.

Один із присутніх отримав поранення з травматичної зброї. Потерпілий наразі перебуває під наглядом лікарів.

За словами свідків перший заступник міського голови публічно погрожував та нецензурно лаявся на адресу секретаря міськради, транслюючи частину своїх витівок у соцмережах.

На місці події спрацювали поліція та медики. Нападника затримано, тривають слідчі дії.

Міська рада назвала дії заступника абсолютно неприпустимими. Будь-яке застосування зброї в адміністративних будівлях є грубим порушенням закону, що ставить під загрозу життя громади. Наразі місто чекає на сувору правову оцінку дій посадовця.

696323173_1636361967599239_8765152329544602016_n 699807097_1636362330932536_7557775524843054939_n 699880931_1636361927599243_668034817512774598_n