Стрілянина у мерії Світловодська: заступник мера відкрив вогонь у держустанові
У будівлі Світловодської міської ради розігрався небезпечний сценарій: перший заступник міського голови влаштував стрілянину безпосередньо в приміщенні виконкому. На момент інциденту в коридорах перебували працівники та відвідувачі.
Про це інформує Афіша Кропивницький з посиланням на сторінку Світловодської державної територіальної громади.
Один із присутніх отримав поранення з травматичної зброї. Потерпілий наразі перебуває під наглядом лікарів.
За словами свідків перший заступник міського голови публічно погрожував та нецензурно лаявся на адресу секретаря міськради, транслюючи частину своїх витівок у соцмережах.
На місці події спрацювали поліція та медики. Нападника затримано, тривають слідчі дії.
Міська рада назвала дії заступника абсолютно неприпустимими. Будь-яке застосування зброї в адміністративних будівлях є грубим порушенням закону, що ставить під загрозу життя громади. Наразі місто чекає на сувору правову оцінку дій посадовця.
134
12 Травня 2026, Вт - 13:25
Поділитися