Продали совість за рублі: на Кіровоградщині молодики цинічно палили авто ЗСУ та волонтерів (ФОТО)

На Кіровоградщині правоохоронці знешкодили чергову групу посібників російських спецслужб. СБУ та поліція викрили трьох місцевих жителів, які за гроші спалювали автомобілі українських захисників.

Деталі цинічного злочину повідомили в пресслужбах відомств, передає Афіша Кропивницький.

Організаторами диверсій виявилися троє жителів Олександрійського району: двоє 19-річних хлопців та 22-річна дівчина. Молоді люди шукали легкого заробітку, через що погодилися на співпрацю з російськими кураторами.

730558934_1296441062645152_3058217746877234370_n 

Зловмисники встигли знищити два транспортні засоби: автомобіль військовослужбовців ЗСУ та транспорт волонтерської організації, яка займалася забезпеченням потреб фронту.

731787792_1323624596612239_8109799413449202479_n

Щоб отримати криваві гроші від РФ, фігуранти знімали процес підпалу на відео. Ролики надсилали замовникам як доказ «успішно виконаної роботи».

Оперативники карного розшуку, кримінального аналізу та СБУ вирахували та затримали всю трійцю «на гарячому».

Наразі молодикам оголошено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • Ч. 1 ст. 114-1 — Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.
  • Ч. 2 ст. 194 — Умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу.

Зверніть увагу: за скоєне фігурантам загрожує суворе покарання — до 10 років позбавлення волі.

730266855_1323624679945564_337901818293936006_n 731760971_1323624653278900_1928828225881178082_n 731843772_1323624606612238_1751469574725827362_n

Матеріали справи вже передано слідчим УСБУ в Кіровоградській області, які здійснюють подальше досудове розслідування. Посібники ворога перебувають під вартою.