Продали совість за рублі: на Кіровоградщині молодики цинічно палили авто ЗСУ та волонтерів (ФОТО)
На Кіровоградщині правоохоронці знешкодили чергову групу посібників російських спецслужб. СБУ та поліція викрили трьох місцевих жителів, які за гроші спалювали автомобілі українських захисників.
Деталі цинічного злочину повідомили в пресслужбах відомств, передає Афіша Кропивницький.
Організаторами диверсій виявилися троє жителів Олександрійського району: двоє 19-річних хлопців та 22-річна дівчина. Молоді люди шукали легкого заробітку, через що погодилися на співпрацю з російськими кураторами.
Зловмисники встигли знищити два транспортні засоби: автомобіль військовослужбовців ЗСУ та транспорт волонтерської організації, яка займалася забезпеченням потреб фронту.

Щоб отримати криваві гроші від РФ, фігуранти знімали процес підпалу на відео. Ролики надсилали замовникам як доказ «успішно виконаної роботи».
Оперативники карного розшуку, кримінального аналізу та СБУ вирахували та затримали всю трійцю «на гарячому».
Наразі молодикам оголошено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
- Ч. 1 ст. 114-1 — Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.
- Ч. 2 ст. 194 — Умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу.
Зверніть увагу: за скоєне фігурантам загрожує суворе покарання — до 10 років позбавлення волі.

Матеріали справи вже передано слідчим УСБУ в Кіровоградській області, які здійснюють подальше досудове розслідування. Посібники ворога перебувають під вартою.