Нічний жах в Олександрівці: водій «Honda» збив дитину
У селищі Олександрівка Кропивницького району сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждала дитина. Винуватець аварії намагався уникнути відповідальності та втік з місця події, проте сховатися від правоохоронців йому не вдалося.
За інформацією правоохоронців, подія трапилася 22 червня близько опівночі на вулиці Перемоги, передає Афіша Кропивницький.
39-річний водій мопеда «Honda Dio» (1985 року народження). Рухаючись з боку вулиці Незалежності України, керманич двоколісного транспорту допустив наїзд на пішохідку.
Неповнолітня дівчина 2011 року народження. Внаслідок удару вона отримала тілесні ушкодження та була терміново госпіталізована до лікарні.
Замість того, щоб викликати «швидку» та допомогти травмованій дитині, водій залишив місце аварії. Поліцейські негайно розпочали оперативно-розшукові заходи і вже вранці того ж дня встановили особу порушника та затримали його в порядку ст. 208 КПК України.
Слідчі вже повідомили чоловіку про підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 2 ст. 286 — Порушення правил безпеки дорожнього руху, що заподіяли тяжке тілесне ушкодження.
- ч. 1 ст. 135 — Залишення в небезпеці.
Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває, винуватцю загрожує реальний термін ув'язнення.
Фото ілюстративне