На Кіровоградщині за гроші з призовників робили студентів

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо виконуючого обов’язки директора одного з професійних навчальних закладів області.

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури, інформує Афіша Кропивницький.

За даними слідства, посадовець вимагав та одержав 4 тисячі доларів США за сприяння у зарахуванні двох осіб на навчання за державні кошти. Йшлося не лише про вступ, а й про стипендії та відстрочки від мобілізації на період навчання.

Грошові кошти було передано під час особистої зустрічі.

Одразу після цього посадовця викрили та затримали у порядку статті 208 КПК України.

Під час огляду у нього вилучено усю суму неправомірної вигоди.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.