На Кіровоградщині посадовиця виконавчої служби погоріла на хабарі

СБУ на Кіровоградщині викрила посадовицю державної виконавчої служби, яка вимагала хабар за зняття арешту з банківських рахунків боржника.

Про це повідомляє пресслужба відомства, інформує Афіша Кропивницький.

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією викрила на злочинній схемі начальницю одного з міськрайонних відділів Державної виконавчої служби Міністерства юстиції Кіровоградської області.

За матеріалами слідства, посадовиця вимагала у місцевого мешканця 70 тис. грн неправомірної вигоди за зняття арешту з банківських рахунків та виключення його з Єдиного реєстру боржників.

Співробітники СБУ та Нацполіції задокументували отримання фігуранткою всієї суми неправомірної вигоди.

Після цього за місцем її роботи правоохоронці провели обшук, під час якого вилучили гроші, а також матеріали виконавчого провадження, що підтверджують протиправні дії.

На підставі зібраних СБУ доказів фігурантці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наразі триває досудове розслідування.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Заходи з викриття протиправної діяльності проводили співробітники Управління СБ України в Кіровоградській області спільно зі слідчими СУ ГУНП в Кіровоградській області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури.