На Кіровоградщині чоловіку загрожує до 7 років тюрми через арсенал боєприпасів удома
У Новоукраїнському районі правоохоронці затримали 46-річного місцевого жителя, який незаконно зберігав у себе вдома боєприпаси та гранати. Тепер йому загрожує серйозний термін ув'язнення.
Про це інформує Афіша Кропивницький з посиланням на пресслужбу поліції області.
Під час санкціонованого обшуку на території домоволодіння підозрюваного поліцейські виявили: два корпуси гранат; запал до них; близько 200 набоїв різного калібру.
Усі небезпечні предмети вилучили та направили на експертизу.
Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі вже оголосили йому про підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Справою та досудовим розслідуванням наразі займаються слідчі відділу поліції №2 (селище Добровеличківка) Новоукраїнського районного відділу поліції. Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного