На Кіровоградщині автівка врізалася в дерево та будівлю: госпіталізували двох людей

У селищі Олександрівка Кропивницького району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої госпіталізували двох людей. Легковий автомобіль спочатку протаранив дерево, а потім в'їхав у господарську споруду на території приватного домоволодіння.

Про обставини аварії повідомляє Афіша Кропивницький, посилаючись на коментарі профільних служб області.

За інформацією речниці обласної поліції Оксани Ковтуненко, ДТП сталася у неділю, 21 червня, близько 20:30.

Причина: 45-річний водій легковика не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу. Автомобіль спершу врізався в дерево, а від удару його відкинуло в приватну господарську будівлю (огорожу подвір'я).

Як зазначила речниця ДСНС області Оксана Васильків, водій опинився затиснутим у понівеченому салоні. Рятувальники деблокували чоловіка та передали його бригаді швидкої допомоги.

Виклик до медиків надійшов о 20:28, уточнила фахівчиня зі зв'язків із громадськістю Центру екстреної медичної допомоги Альона Шматкова-Копотій:

«Чоловіків 37 та 45 років (водія та пасажира 1989 року народження) з черепно-мозковими травмами відвезли до лікарні».

У яку саме медичну установу госпіталізували потерпілих, наразі не розголошують.

Поліція вже встановлює всі обставини автопригоди. Справу розслідують за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту).

Санкція цієї статті передбачає одне з таких покарань:

  • штраф від 51 000 до 85 000 гривень;
  • виправні роботи на строк до двох років;
  • арешт на строк до шести місяців;
  • обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортом на аналогічний термін.