Кропивничани долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання за полеглими воїнами

Сьогодні о 09:00 Кропивницький, як і вся країна, традиційно схиляє голову в загальнонаціональній хвилині мовчання. Місто, яке стало надійним тилом і домівкою для тисяч переселенців, щодня болісно нагадує собі: кожен мирний ранок у нашому регіоні має надвисоку ціну.

Вулиці обласного центру на хвилину завмерли. Зупинилися пішоходи, комунальний транспорт та приватні автівки, аби віддати шану тим, завдяки кому Кропивницький може жити, працювати та виховувати дітей під синьо-жовтим прапором.

«Кропивницький сьогодні чітко знає ціну кожного нашого ранку. Це ціна життів наших земляків, які залишили свої домівки, аби захистити нас на передовій. Це ціна зруйнованих доль і титанічної праці наших оборонців», — зазначають містяни.

Місцева влада та громадські активісти вкотре закликають кожного жителя міста не ігнорувати цю хвилину і де б ви не були — в офісі, за кермом чи в дорозі — зупинитися і згадати тих, хто віддав найдорожче за нашу свободу.

Вічна пам'ять і слава полеглим захисникам та захисницям України!