ДТП біля Великої Северинки: автівка Subaru перекинулася, пасажирка в лікарні
Ранкова поїздка трасою Н-14 завершилася аварією для Subaru Forester.
Про це Афіші Кропивницький повідомили в пресслужбі поліції області.
Вчора, 12 травня, на трасі «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» сталася аварія. Поблизу села Велика Северинка Subaru Forester вилетів у кювет.
За даними правоохоронців, 25-річний водій не впорався з керуванням. Машина з’їхала на узбіччя та перекинулася. 20-річна дівчина-пасажирка отримала травми, її госпіталізували.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 1 ст. 286 ККУ).
Обставини пригоди з'ясовуються.
216
13 Травня 2026, Ср - 11:51
Поділитися