ДТП біля Великої Северинки: автівка Subaru перекинулася, пасажирка в лікарні

Ранкова поїздка трасою Н-14 завершилася аварією для Subaru Forester.

Про це Афіші Кропивницький повідомили в пресслужбі поліції області.

Вчора, 12 травня, на трасі «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» сталася аварія. Поблизу села Велика Северинка Subaru Forester вилетів у кювет.

За даними правоохоронців, 25-річний водій не впорався з керуванням. Машина з’їхала на узбіччя та перекинулася. 20-річна дівчина-пасажирка отримала травми, її госпіталізували.

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 1 ст. 286 ККУ).

Обставини пригоди з'ясовуються.