МЕНЮ

Моzаїkа

Центр розвитку Кропивницький

Ми співпрацюємо з київським приватним ліцеєм «Educator», що надає методичну підтримку нашій школі та забезпечує атестацію учнів. Разом з фахівцями ліцею ми пропонуємо нашим студентам всі надбання сучасних підходів до навчання — тьюторський супровід, проектна робота, система мотивації та високий рівень підготовки до ДПА та ЗНО за кращими методиками.

До навчального процесу долучені кваліфіковані викладачі з досвідом та нестандартним підходом. Діти приймають участь в проведенні дослідів, організації презентацій, різноманітних наукових проєктів. Важливим аспектом є формування самостійності дітей. Так, викладачі активно привчають дітей до самостійного вирішення поставлених задач, корегуючи та допомагаючи їм.

Наші програми
Альтернативна школа
Альтернативна школа надає змогу відійти від стандартних підходів навчання. Академічні напрямки поєднуються із захопливим навчальним середовищем. Діти отримують знання, необхідні для складання ДПА та ЗНО, і мають простір для творчого розвитку.
Англійська мова
Процес навчання проходить виключно на англійській мові, викладач створює ефект абсолютно природнього занурення у нове мовне середовище таким чином, що малюки сприймають англійську як другу рідну мову, за допомогою яскравих образів, зрозумілих ситуацій та живих емоцій.
Репетиторський центр
  • Математика
  • Українська мова та література
  • Зарубіжна література
  • Історія України
  • Фізика
  • Англійська мова
  • Підготовка до ДПА, ЗНО та кембриджських іспитів з англійської мови
  • Індивідуальні та групові заняття для учнів молодшої школи
Аеролінгва
Особливість програми полягає у вивченні англійської мови, який, у разі недостатності фразеології, використовується при веденні радіообміну англійською мовою переважно в аварійних ситуаціях або нестандартних пригодах при виконанні польоту.
Контакти:
м. Кропивницький
вул. Пашутинська, 47

Телефон:

(095) 729-00-44

(098) 729-00-44


Графік роботи:
Пн.-Пт.: 10:00 - 19:00
Сб.: 10:00 - 17:00
Made on
Tilda